• 1.jún -Deň detskej radosti

• 1.júna sa sa pre deti našej škôlky a školy konal  Deň detskej radosti, ktorý bol  plný hier, súťaží, športových aktivitiek,kreatívnych športových stanovíšť,  nechýbal ani futbal a opekačka.    Jednou zo zábavných aktivít bolo šmýkanie na nafukovacom hrade. Deťom sa podujatie páčilo a ľutovali, že sa nemohli šmýkať dlhšie. Po obede čakala deti sladká odmena.

• Naša škola je zapojená v projekte e-Twinning

• E-Twinning je najväčšia komunita škôl v Európe. Umožňuje zamestnancom a žiakom všetkých typov škôl spájať sa na diaľku, vytvárať partnerstvá, pracovať na projektoch, zdieľať materiály a nápady, učiť sa navzájom z dobrých príkladov a realizácie projektov.

Naša škola sa tento školský rok zapojila do projektu, ktorého cieľom je vytvorenie plagátov so základnými informáciami o našich krajinách v anglickom jazyku. Žiaci 3. a 4. ročníka preto počas hodín ANJ vytvárajú plagáty o Slovensku, ktoré budú zaslané poštou do Poľska, Rumunska, Turecka, Španielska, Litvy, Fínska a Talianska. Plagáty so základnými informáciami a zaujímavými fotografiami z týchto krajín, budú v najbližších dňoch zdobiť chodbu našej školy.

• WocaBEE - výhra pre školu

• Wocabee je obľúbená aplikácia na učenie sa slovíčok. Naša škola sa zapojila do Veľkonočnej WOCABEE súťaže. V nej si žiaci popri súťažení obohatili slovnú zásobu cudzieho jazyka a zlepšili si výslovnosť. Vďaka Ľudke Barnovskej, Alešovi Henischovi a Riškovi Blažovskému z 3.A, ktorí splnili súťažné podmienky, sme vyhrali WocaBee licencie zdarma pre celú ŠKOLU do 31.8.2023.

GRATULUJEME

Prajeme príjemné používanie aplikácie.