Zima prišla, vietor duje,vonku sniežik poletuje.
Cez oblok sa tlačí mráz,Vianoce prídu zas.
Deti v očiach iskru majú,svetielko ňou zažínajú.
Teplom svojho srdiečka,zohrejú aj na Vianoce Ježiška.
Sniežik ešte padá, padá,človek lásku stále hľadá.
Ježiško k nám príde včas,daruje nám pokoj, lásku,uloženú v nás!
To, ako sa deti materskej školy a žiaci základnej školy tešia na príchod Vianoc nám ukážu v adventnom programe 22.12.2022 v kultúrnom dome o 9,30 hodine. Srdečne pozývame všetkých, ktorí si chcú spríjemniť predvianočný čas. Tešíme sa na stretnutie s Vami: milí rodičia, starí rodičia, priatelia našej školy.
