Dnes bol ten deň, kedy sme sa rozlúčili – nie so smútkom, ale s hrdosťou s našimi škôlkarmi, ktorí sú pripravení vykročiť do sveta školských tašiek, zvončekov a písmeniek. Sú z nich veľkí predškoláci – odvážni, šikovní, zvedaví a plní otázok.Už sa naučili veľa – obliekať si papučky na správnu nohu, podeliť sa o hračku, poďakovať, ospravedlniť sa, urobiť radosť kamarátovi, spievať, tancovať, počítať… Ale najmä – byť spolu, pomáhať si a smiať sa zo srdca.
Ďakujeme rodičom za dôveru, ktorú nám dali, za spoluprácu, úsmevy aj spoločné prekonávanie malých detských trápení.
Ďakujeme aj celému kolektívu materskej školy – ďakujeme za lásku, ktorou deti sprevádzali každý deň. Nie je to len práca – je to poslanie naplnené srdcom.
Nech si predškoláci,do školskej lavice si so sebou zoberú smiech, zvedavosť a veľké srdce.
Sme na vás veľmi, veľmi hrdí.